ویژه های خبری
اولین مجموعه بولینگ و بیلیارد جنوب فارس در مجتمع تجاری، تفریحی الماس جنوب در لامرد افتتاح شد. لامرد خبر؛ اولین مجموعه بولینگ و بیلیارد جنوب فارس در م

اولین مجموعه بولینگ و بیلیارد جنوب فارس در مجتمع تجاری، تفریحی الماس جنوب در لامرد افتتاح شد.

لامرد خبر؛ اولین مجموعه بولینگ و بیلیارد جنوب فارس در مجتمع تجاری، تفریحی الماس جنوب در لامرد با حضور محمد پاکروان مدیریت مجتمع الماس جنوب، حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، خانم بهزادی و آقای بهادر عضو شورای شهر لامرد افتتاح شد.

مدیریت مجتمع الماس جنوب در این مراسم گفت: این مجتمع تفریحی تمام توان خود برای ایجاد ظرفیت‌های گردشگری، ترویج فرهنگ ورزش در بین آحاد مردم و ایجاد فضای شاد ومفرح برای عمومی شهروندان به کار گرفته است.

محمد پاکروان دراینباره افزود: مجموعه بولینگ و بیلیارد با ۵ میلیارد ریال اعتبار و مساحتی بالغ بر ۲۵۰ متر ایجاد شده است. راه اندازی این مجموعه موجب اشتغازایی برای ۴ نفر شده است.

پاکروان به آغاز مشارکت های این مجتمع با ورزشکاران و همچنین اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و اذعان داشت: حاضریم در صورت مشارکت و همراهی امکانات متنوعی برای رشته های فوتبالدستی، فتودارت و دارت و … فراهم کنیم.

قابل ذکر است در حاشیه این مراسم افتتاح از زحمات آقایان زهیر روحی و جواد ملکی از پرسنل و کارکنان شهرداری لامرد به دلیل همکاری با این مجتمع تجلیل به عمل آمد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر