ویژه های خبری
میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با موضوع تبیین فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان با حضور فرماندار و اعضا تشکیل گردید.    در این جلسه که به م

میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با موضوع تبیین فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان با حضور فرماندار و اعضا تشکیل گردید.
 
 در این جلسه که به منظور بررسی راههای تسهیل جذب سرمایه و تشویق سرمایه گذاران تشکیل گردید کارشناسان و مدیران اجرایی ، شهرداران و نمایندگان صنایع بزرگ حاضر در منطقه موضوعات مختلفی را مطرح کردند.
 شبانی نژاد فرماندار لامرد با تشریح جایگاه رشد اقتصادی شهرستان در استان گفت:جلسه کار گروه سرمایه گذاری مهمترین جلسه شهرستان می باشد و مدیران و اعضا باید شخصا در این جلسات حضور پیدا کنند.کارهای زیربنایی  آینده نگر با تکیه بر سزمایه ها داخلی و خارجی در اولویت میباشدو با نگاه عمیق تر به آینده باید گسترش یابد.وی ادامه داد:امروز خوشبختانه پیشرفت صنعتی استان فارس بر روی لامرد تمرکز دارد.
 در زمینه انتقال سریع و درست اطلاعات هم در حوزه های پایین دستی و هم بالادستی شبانی نژاد افزود:جزیره ای بودن اطلاعات و عدم انسجام لازم از جمله مواردکند شدن حرکت صحیح رو به جلو می باشد.
 تشکیل میز ویژه سرمایه گذاری شهرستان لامرد در استان فارس ازدیگرخواسته های نماینده عالی دولت در شهرستان بود.
 شبانی نژاد در ادامه افزود: سرمایه گذاری فقط معطوف به منطقه ویژه نمی گردد.تعامل مدیران کل و مدیران اجرایی شهرستان باید روند تعاملی و پیش رونده داشته باشد.
 در این جلسه ضرورت برگزاری همایش سرمایه گذاری در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت که فرماندار لامرد از آن استقبال کردو ایشان آماده کردن فضای نرم افزاری و سخت افزاری در عالی ترین سطح برای این همایش خواستارشد.
 فعال شدن شهرکهای صنعتی در بخشها و تلاش برای جذب سرمایه گذار در این حوزه ها از دیگر نکاتی بود که فرماندار به آن اشاره کرد.شبانی نژاد همچنین هماهنگی و همراهی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و آیت الله دکتر علوی در کابینه به عنوان یک پتانسیل مطرح کردو باز شدن ال سی نیروگاه ، تسریع ساخت آزادراه لامرد پارسیان ، تکمیل سریعتر کارخانه آلومینیوم و بسیاری فعالیت های دیگر را از ثمرات این همراهی عنوان کرد.
 
 
 
خــبــر:‌جعفر محسنی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر