ویژه های خبری
لامرد خبر، همایش پیاده روی خانوادگی باحضور کارکنان مخابرات شهرستان لامرد و با همکاری هیات ورزش های همگانی شهرستان لامرد در عصر روز سه شنبه (25 اردیبهش

لامرد خبر، همایش پیاده روی خانوادگی باحضور کارکنان مخابرات شهرستان لامرد و با همکاری هیات ورزش های همگانی شهرستان لامرد در عصر روز سه شنبه (25 اردیبهشت) برگزار شد. 
"غلامرضا نعیمی" رئیس اداره مخابرات شهرستان لامرد در جمع کارکنان مخابرات با اشاره به  ۲۷ اردیبهشت ماه «روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی » با شعار « فراهم سازی امکان استفاده مثبت از هوش مصنوعی برای همه» افزود: مخابرات با توجه به وظیفه ذاتی خود، به امر ارتباط رسانی در سه بخش تلفن ثابت، تلفن همراه و دیتا مبادرت می ورزد که خوشبختانه رینگ فیبر نوری به طول 300 کیلومتر از مرکز شهرستان لامرد تا بخش های وراوی ، مرکزی ، گله دار و اسیر، شهرستان مهر و علامرودشت و چاهورز و بیرم، بخش اشکنان و لامرد اجرا شده است. رینگ فیبر نوری باعث افزایش پایداری ارتباط شده است که در صورت قطع هر نقطه ای از مسیر ، سیستم به صورت اتوماتیک بر روی مسیر پشتیبان سوئیچ کرده و مانع از قطع ارتباط می شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان مخابرات در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت مخابرات اظهار کرد: بزرگترین شبکه سیستم انتقال فیبر نوری (OTN) در لامرد و مراکز تابعه راه اندازی و نصب شده است که با راه اندازی این سیستم ، در زمینه زیرساختهای ارتباطی در منطقه انقلابی ایجاد شده و امکان واگذاری هرگونه خدمات مخابراتی در سراسر منطقه فراهم شده است.
مدیر مخابرات شهرستان لامرد اضافه کرد: در عرصه تلفن همراه، سیستم جدید موبایل ( نسل چهارم) در تمامی شهرهای شهرستان لامرد راه اندازی و نصب شده است و تا آخر امسال با قول مساعد استان؛ امیدواریم که روستاهای شهرستان به این خدمت مجهز شوند. 
وی در ادامه از کارکنان مخابرات خواست تا گزارش و خدمات مخابرات شهرستان را به مردم ارائه دهند، گفت: متخصصان و نیروهای مخابرات شهرستان لامرد از بومی این منطقه هستند که با دلسوزی و تلاش شبانه روزی در ارائه خدمات به شهروندان عزیز و  پیشبرد اهداف و برنامه های مخابرات گام برداشته اند.
در پایان این همایش پیاده روی با اهدا جوایزی از کارکنان و خانواده مخابرات شهرستان لامرد تجلیل به عمل آمد.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
خـــبــر:‌ مرتضی عبدالله زاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر