ویژه های خبری
نمایندگان مردم شریف لامرد و مهر و لارستان،  خنج و گراش با اهداء لوح سپاس از خدمات و تلاش های مهندس باقری فرد (مدیر کل راه و شهرسازی لارستان) قدرد

نمایندگان مردم شریف لامرد و مهر و لارستان،  خنج و گراش با اهداء لوح سپاس از خدمات و تلاش های مهندس باقری فرد (مدیر کل راه و شهرسازی لارستان) قدردانی کردند.

دکتر سید محسن علوی و دکتر جمشید جعفرپور با اهدا این لوح از زحمات و تلاشهای مهندس محمدرضا بافری فرد در پیشبرد برنامه ها و طرح های اثرگذار و اقدامات موثر و تحول آفرین در بخش عمران و توسعه زیرساختها در حوزه اداره کل راه و شهرسازی لارستان تشکر و قدردانی کردند که در ادامه متن این لوح تقدیر به شرح زیر است:

باسمه تعالی

جناب آقای مهندس باقری فرد

مدیرکل محترم راه و شهرسازی لارستان

زیباترین و سترگ ترین تلاش ها، کوشش در راه ایجاد رفاه و آسودگی برای مردم است و سازندگان و آبادکنندگان جوامع در عرصه های مادی و معنوی پایه گذاران تمدن های بزرگ بشری هستند و تقدیر از خادمان متعهد و ساعی همچون حضرتعالی وظیفه ی غرورآفرینی است.

لازم است از زحمات و پیگیری های مجدانه حضرتعالی در پیشبرد برنامه ها و طرح های اثرگذار و اقدامات موثر و تحول آفرین در بخش عمران و توسعه زیرساخت ها در اداره کل راه و شهرسازی لارستان تقدیر و تشکر نماییم.

امیدواریم تداوم حضور آنجناب همچون گذشته موجبات خیر و برکت برای حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان و منشا تحولات باشد.

از خداوند سبحان برای جنابعالی توفیق خدمات روز افزون به مردم فهیم و سربلندی توام با عزت و افتخار بیشتر مسئلت نموده و امید است در ظل عنایات مقام معظم رهبری گام های مهمی برداشته و تاثیرات بسزایی را در پیشرفت حوزه ی استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان داشته باشید.

دکتر سید محسن علوی (نماینده مردم شریف لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی)

دکتر جمشید جعفرپور (نماینده مردم شریف لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر