ویژه های خبری
لامرد خبر؛محمدحسین سکوت شهردار مهر طی حکمی اخراج 12 نیروی شرکتی این شهردار را صادر و این تعداد نیروی کار این شهرداری اخراج شدند. هفته گذشته در روز و

لامرد خبر؛محمدحسین سکوت شهردار مهر طی حکمی اخراج 12 نیروی شرکتی این شهردار را صادر و این تعداد نیروی کار این شهرداری اخراج شدند.

هفته گذشته در روز و هفته کار و کارگر محمدحسین سکوت شهردار مهر طی حکمی اخراج 12 نیروی شرکتی این شهردار را صادر و این تعداد نیروی کار این شهرداری اخراج شدند.

محمدحسین سکوت جهرمی درست بعد از 15 روز که به‌عنوان شهردار مهر معرفی شد دست به این اقدام زد، حال باید دید که سکوت جهرمی با این اقدام خود به دنبال چه چیزی است و آیا به دنبال سروسامان دادن به بی‌نظمی‌ها و ریخت و پاش‌هایی است که در شهرداری مُهر است یا اینکه این حکم اخراج و تعدیل 12 نیروی شرکتی این شهرداری به دستور شورای اسلامی شهر مُهر بوده است؟

گفتنی است که دو هفته قبل کارگران شهرداری مهر در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و معوقات حقوقی خود در جلوی شهرداری مُهر (قسمت موتوری) تجمع و اعتراض کرده بودند که این کار و اخراج این تعداد نیروی شهرداری نمی‌تواند بی‌ربط با اعتراض آن‌ها بوده باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر