ویژه های خبری
⭕️آغاز فعالیت پلیس راهور در اشکنان وهب نورایی نماینده شورای شهرستان لامرد در استان گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده و در دیدار حضوری با سردار گودرزی فرماندهی


⭕️آغاز فعالیت پلیس راهور در اشکنان

وهب نورایی نماینده شورای شهرستان لامرد در استان گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده و در دیدار حضوری با سردار گودرزی فرماندهی انتظامی فارس، وی قول مساعد داد در اینده ای نزدیک و حضور دو نیروی پلیس، راهور اشکنان فعالیت خود را اغاز خواهد کرد.

نورایی گفت: با توجه به نیاز این بخش برای اغاز فعالیت پلیس راهور و یکی از پیش نیازهای آموزشگاه راهنمایی و رانندگی، شورای اسلامی شهرستان پیگیر مطالبات مردم برای اغاز به کار پلیس راهور در اشکنان است.

نماینده شورای اسلامی شهرستان لامرد در استان فارس همچنین گفت: با توجه به آماده بودن تجهیزات پلیس راهور در اشکنان و دستورات سردار فرماندهی انتطامی فارس و عنایت فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان لامرد و بخش اشکنان، امیدواریم به زودی فعالیت این مرکز در اشکنان آغاز شود.

 1. مجید اکبرپور
  مجید اکبرپور

  باسلام از همه عزیزان دست اندرکار این سایت از جهت اطلاع رسانی دقیق و بدون حاشیه سپاسگزارم واز درگاه ایزد منان ارزوی موفقیت برای این عزیزان دارم برادر شما اکبرپور

  1. لامرد
   لامرد

   تشکر , به امید خدا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر