ویژه های خبری
لامرد خبر؛به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در آستانه میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) از خرید دستگاه ام آر آ

لامرد خبر؛به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در آستانه میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) از خرید دستگاه ام آر آی بیمارستان ولیعصر (عج) لامرد از سوی هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت و درمان خبر داد.

خادم مردم لامرد ومهر در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر ضمن تشکر از زحمات همه ی مسئولان دولت تدبیر و امید در تحقق این مهم، افزود: دستگاه ام آر آی بیمارستان ولیعصر (عج) لامرد از سوی هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت و درمان خریداری گردید و سند آن به نام بیمارستان لامرد صادر شد. قیمت این دستگاه بالغ بر هشتاد میلیارد ریال است که با توجه به معافیت گمرک برای هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت و نیز تخفیف به واسطه خرید انبوه توسط هیئت امنای ارزی ، این دستگاه به مبلغ پنجاه و دو میلیارد خریداری شده است و مابقی اعتبار جذب شده ؛ هزینه تجهیز بیمارستان جدید لامرد خواهد شد.

لازم به ذکر است پیگیری جهت تامین اعتبار ام آر آی بیمارستان ولیعصر (عج) در آغاز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دستور کار سید محسن علوی قرار گرفت که سال گذشته تامین اعتبار این دستگاه با مالکیت بیمارستان ولیعصر لامرد ابلاغ گردید.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر