ویژه های خبری
امام جمعه لامرد: نمازجمعه این هفته لامرد به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدعلی اصغر هاشمی شهیدی با حضور اقشار مختلف مردم و مسولین، در مصلی الغدیر این شهر برگزار گرد


امام جمعه لامرد:

نمازجمعه این هفته لامرد به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدعلی اصغر هاشمی شهیدی با حضور اقشار مختلف مردم و مسولین، در مصلی الغدیر این شهر برگزار گردید.

وی در ابتدای خطبه دوم نماز ضمن دعوت همگان به تقوی الهی و تبریک این ایام،  بر حفظ و انتشار فرهنگ مهدویت تاکید کرد و گفت:این همه شعور و شعف را که مشاهده می کنیم وعده پروردگار است و همانطور که امام فرمودند:ما در انتظار روئیت خورشیدیم و باید این مساله را سرلوحه زندگی و امیدهای خود قرار دهیم.

او تصریح کرد:یکی از امتیازات ما فرهنگ انتظار است و از دوران کودکی این نوید را به ما داده اند و به آن امید بسته ایم.

وی در همین زمینه ادامه داد و گفت:باید تمام سرمایه را در این مسیر قرار دهیم و وعده ظهور حجت، حق است و این غیبت را باید تحمل کرد که اگر به صورت حقیقی متبلور نشود دچار ضعف خواهیم شد.

امام جمعه لامرد در خطاب به مسولین بر اجرای عدالت در نهادهای دولتی و حکومتی  اظهار داشت:همه مسولین باید در راستای تحقق  اسلام که مهم ترین آن عدالت است حرکت کنند.

وی تصریح کرد:جوانان سرمایه های بزرگ انقلاب و کشور هستند و باید قدردان این جوانان بابصیر بود و جوانان باید علی شناس باشند و تاریخ تاکنون جوانی مانند علی اکبر را به خود ندیده و پیر و جوان همه باید الگوی بصیرت داشته باشند.

او در پایان با توجه به سخنان مقام معظم رهبری بر استفاده بهینه از مصرف کالای داخلی و مدیریت آن تاکید کرد.

خبر:محمود صابری زاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر