ویژه های خبری
لامرد خبر به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد ، متن پیام مهندس آشفته آج بیشه به مناسبت فرارسیدن هفته کارگر در ادامه آمده است: هفته کارگر  تداعی گر زحمات و  ت

لامرد خبر به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد ، متن پیام مهندس آشفته آج بیشه به مناسبت فرارسیدن هفته کارگر در ادامه آمده است:

هفته کارگر  تداعی گر زحمات و  تلاش های ارزشمند کسانی است که  برای پویایی و بالندگی اقتصاد ملی  از هیچ  مجاهدتی  دریغ نکرده اند  و بی شک، توسعه و پیشرفت روز افزون ایران اسلامی در گروی توانمندی و استعداد کارگران تلاشگر و نوآور این مرز و بوم است.

نکوداشت منزلت افرادی که نجیبانه و با عزمی راسخ در سنگر کار و تولید برای پیشرفت کشور عزیزمان، تلاش و مجاهدت کرده و پرچم عزت و سربلندی را بر بلندای قله‌های افتخار به اهتزاز درآورده‌اند ابتدایی ترین اقدامی است که در قبال این گوهرهای ناب می توان انجام داد.

تجلی اهمیت این قشر در نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری  با رویکرد حمایت از کالای ایرانی مشهود است زیرا  پاسداشت کارگر بدون ارج گذاشتن به حاصل تلاش او مفهومی نخواهد داشت.

با اغتنام از فرصت ضمن تبریک  هفته کارگر مراتب تقدیر خود را از همه کارگران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی لامرد ابراز داشته و یادآور می شود که کارگران در ایجاد این بنای رفیع صنعتی سهم  بسزایی دارند که با مسئولیت شناسی منجر به شکوفایی اقتصاد ملی می شود.

بدیهی است با تکیه بر همه ظرفیت های قانونی تلاش می کنیم تا ضمن تامین شرایط مساعد  محیط کاری  از نظر شاخص های ایمنی در راستای تحقق حقوق مادی و معنوی کارگران صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد گام های استواری برداریم.

برای تمامی کارگران  فهیم و سخت کوش  و خانواده های محترمشان از خداوند بزرگ سلامتی و توفیق روز افزون مسالت می نمایم.

محمد آشفته آج بیشه
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبرگزاری لامرد خبر